Tour de France 2015

Bisiklet Yarışları Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 8.49 TL
  • Boyut 106 MB
  • Version 1.1.8
  • Dil İngilizce
  • Firma Playsoft
Ünlü bisikletçilerden kendi takımınızı oluşturarak bisiklet turnuvalarına katılacağınız keyifli bir bisiklet yarışı oyunudur.

Ünlü bisikletçilerden kendi takımınızı oluşturarak bisiklet turnuvalarına katılacağınız keyifli bir bisiklet yarışı oyunudur.

Ünlü bisikletçilerden oluşan grubunuzda, yarışçılarınızın güçlü ve zayıf yönlerini belirliyor, bisikletlerinizi de analizini yaparak yarışlara katılıyorsunuz. Kendinizi test edeceğiniz oyun, Tour de France izlediğiniz ve zamanı gelince müdahale ettiğiniz bir yarış simülasyonudur. Ekranda bulunan çember menü üzerinden ekibinizin hızını belirleyebiliyor, bir çizgi şeklinde ilerlemelerini sağlayabiliyor veya aralarını açabiliyorsunuz.

110'dan fazla bisikletçinin yer aldığı oyunda, Yellow Jersey, Green jersey, Red Polka Dot Jersey, Team Classification ve White Jersey ünvanlarını görebiliyorsunuz. Ayrıca oyunda katılabileceğiniz 21 resmi etap yer alıyor. Her katıldığınız yarış ekibiniz için bir tecrübe oluyor ve ilerleyen yarışlar için farklı stratejiler belirleyebiliyorsunuz.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
Tour de France 2015 indir
DİĞER SÜRÜMLER